
|
FurMark(x64) 2.3.0.0 - score ID: 2545916
FurMark (GL) Submitted by anonymous on Apr 20, 2026 @ 04:04:18 | | SCORE | 3840 |
|---|
| FPS | 63 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 6600 XT |
|---|
| 3D API | OpenGL 4.6.0 Compatibility Profile Context 26.3.1.260303 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | 12th Gen Intel(R) Core(TM) i3-12100F |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | AMD Radeon RX 6600 XT |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-73FF - SUB: 1DA2-E448 - REV: C1 |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 26.3.1 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| max core temperature | 75 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 85 °C |
|---|
| core clock | min: 36 MHz - max: 2302 MHz |
|---|
| max power | 145 W |
|---|
|