FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2545914
FurMark (GL) Submitted by anonymous on Apr 20, 2026 @ 04:03:56 |
| SCORE | 14061 |
|---|
| FPS | 234 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 9070 XT |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 Core Profile Context 26.3.1.260309 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 9 9950X3D 16-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | SAPPHIRE RX 9070 XT Pulse |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-7550 - SUB: 1DA2-E490 - REV: C0 |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 26.3.1 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 53 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 77 °C |
|---|
| core clock | min: 74 MHz - max: 2135 MHz |
|---|
| max power | 305 W |
|---|
| GPU1 | AMD Radeon(TM) Graphics |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-13C0 - SUB: 1458-D000 - REV: C9 |
|---|
| max core usage | 0 % |
|---|
| core clock | min: 600 MHz - max: 600 MHz |
|---|
| max power | 75 W |
|---|