FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2545872
FurMark (GL) Submitted by anonymous on Apr 20, 2026 @ 03:24:58 |
| SCORE | 15637 |
|---|
| FPS | 260 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 4080 SUPER/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 596.21 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) i7-14700K |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | Intel(R) UHD Graphics 770 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-A780 - SUB: 1458-D000 - REV: 4 |
|---|
| graphics driver | 32.0.101.7085 |
|---|
| max core usage | 1 % |
|---|
| core clock | min: 1200 MHz - max: 1600 MHz |
|---|
| max power | 51 W |
|---|
| GPU1 | NVIDIA RTX 4080 SUPER Founders Edition |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2702 - SUB: 10DE-18CB - REV: A1 |
|---|
| max core usage | 98 % |
|---|
| max core temperature | 70 °C |
|---|
| core clock | min: 2446 MHz - max: 2640 MHz |
|---|
| max power | 115 % TDP |
|---|