FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2545813
FurMark (GL) Submitted by Zohan on Apr 20, 2026 @ 02:50:25 |
| SCORE | 22368 |
|---|
| FPS | 371 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 5090/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 581.29 |
|---|
| Resolution | 3440x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | 12th Gen Intel(R) Core(TM) i7-12700K |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | Intel(R) UHD Graphics 770 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-4680 - SUB: 1462-7D91 - REV: C |
|---|
| graphics driver | 32.0.101.7082 |
|---|
| max core usage | 1 % |
|---|
| core clock | min: 600 MHz - max: 600 MHz |
|---|
| max power | 48 W |
|---|
| GPU1 | NVIDIA GeForce RTX 5090 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2B85 - SUB: 1043-89EF - REV: A1 |
|---|
| max core usage | 96 % |
|---|
| max core temperature | 68 °C |
|---|
| core clock | min: 2558 MHz - max: 2686 MHz |
|---|
| max power | 107 % TDP |
|---|