FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2545805
FurMark Knot (VK) Submitted by anonymous on Apr 20, 2026 @ 02:47:02 |
| SCORE | 1585 |
|---|
| FPS | 26 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 3070 Ti Laptop GPU |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.329 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | 12th Gen Intel(R) Core(TM) i9-12900H |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | Intel(R) Iris(R) Xe Graphics0x1d00a4da95009e76 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-46A6 - SUB: 1043-1AEC - REV: C |
|---|
| graphics driver | 31.0.101.4502 |
|---|
| max core usage | 6 % |
|---|
| core clock | min: 100 MHz - max: 300 MHz |
|---|
| max power | 45 W |
|---|
| GPU1 | NVIDIA GeForce RTX 3070 Ti Laptop GPU |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-24A0 - SUB: 1043-1AEC - REV: A1 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 87 °C |
|---|
| core clock | min: 916 MHz - max: 1500 MHz |
|---|