FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2545801
FurMark (GL) Submitted by anonymous on Apr 20, 2026 @ 02:45:17 |
| SCORE | 26677 |
|---|
| FPS | 444 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 5090/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 591.44 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | 13th Gen Intel(R) Core(TM) i7-13700K |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | Intel(R) UHD Graphics 770 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-A780 - SUB: 1458-D000 - REV: 4 |
|---|
| graphics driver | 32.0.101.6129 |
|---|
| max core usage | 1 % |
|---|
| core clock | min: 700 MHz - max: 700 MHz |
|---|
| max power | 58 W |
|---|
| GPU1 | NVIDIA GeForce RTX 5090 Founders Edition |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2B85 - SUB: 10DE-2057 - REV: A1 |
|---|
| max core usage | 97 % |
|---|
| max core temperature | 67 °C |
|---|
| core clock | min: 2032 MHz - max: 2206 MHz |
|---|
| max power | 61 % TDP |
|---|