
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2545778
FurMark (VK) Submitted by WUNDY on Apr 20, 2026 @ 02:37:04 | | SCORE | 9619 |
|---|
| FPS | 160 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 3090 |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.329 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 9 5950X 16-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | EVGA RTX 3090 FTW3 Ultra 24G |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2204 - SUB: 3842-3987 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 596.21 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 67 °C |
|---|
| core clock | min: 1560 MHz - max: 1800 MHz |
|---|
| max power | 99 % TDP (401 W) |
|---|
|