FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2545738
FurMark (GL) Submitted by anonymous on Apr 20, 2026 @ 02:11:28 |
| SCORE | 2812 |
|---|
| FPS | 46 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 3050/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 596.21 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) i5-14500T |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | Intel(R) UHD Graphics 770 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-4680 - SUB: 1043-8694 - REV: C |
|---|
| graphics driver | 32.0.101.7085 |
|---|
| max core usage | 5 % |
|---|
| core clock | min: 650 MHz - max: 700 MHz |
|---|
| max power | 62 W |
|---|
| GPU1 | NVIDIA GeForce RTX 3050 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2584 - SUB: 10DE-1846 - REV: A1 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 59 °C |
|---|
| core clock | min: 916 MHz - max: 1470 MHz |
|---|
| max power | 100 % TDP |
|---|