FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2545720
FurMark (VK) Submitted by anonymous on Apr 20, 2026 @ 02:00:38 |
| SCORE | 5902 |
|---|
| FPS | 98 |
|---|
| 3D Renderer | Intel(R) Arc(tm) B580 Graphics (BMG G21) |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.335 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 9 7950X 16-Core Processor |
|---|
| Operating system | Linux 6.19.11deb14-amd64 64-bit |
|---|
|
| GPU0 | Sparkle Arc B580 Titan OC |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-E20B - SUB: 172F-4215 |
|---|
| max core temperature | 61 °C |
|---|
| GPU1 | NULL |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-164E - SUB: 1043-8877 - REV: C1 |
|---|
| max core usage | 0 % |
|---|
| max core temperature | 42 °C |
|---|
| core clock | min: 600 MHz - max: 600 MHz |
|---|