FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2545700
FurMark (GL) Submitted by anonymous on Apr 20, 2026 @ 01:40:57 |
| SCORE | 4574 |
|---|
| FPS | 76 |
|---|
| 3D Renderer | Intel(R) Arc(TM) Pro B50 Graphics |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 - Build 32.0.101.8515 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) i5-14500T |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | Intel(R) UHD Graphics 770 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-4680 - SUB: 1043-8694 - REV: C |
|---|
| graphics driver | 32.0.101.7085 |
|---|
| max core usage | 2 % |
|---|
| core clock | min: 650 MHz - max: 850 MHz |
|---|
| max power | 39 W |
|---|
| GPU1 | Intel(R) Arc(TM) Pro B50 Graphics |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-E212 - SUB: 8086-1114 |
|---|
| max core usage | 98 % |
|---|
| max core temperature | 66 °C |
|---|
| core clock | min: 550 MHz - max: 1800 MHz |
|---|
| max power | 55 W |
|---|