FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2545699
FurMark (GL) Submitted by trentcard on Apr 20, 2026 @ 01:39:04 |
| SCORE | 8642 |
|---|
| FPS | 143 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 6650 XT |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 Core Profile Context 26.3.1.260303 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | 12th Gen Intel(R) Core(TM) i9-12900K |
|---|
| Operating system | Windows 10 build 19045 |
|---|
|
| GPU0 | Intel(R) UHD Graphics 770 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-4680 - SUB: 1462-7D25 - REV: C |
|---|
| graphics driver | 32.0.101.7085 |
|---|
| max core usage | 8 % |
|---|
| core clock | min: 1550 MHz - max: 1550 MHz |
|---|
| max power | 69 W |
|---|
| GPU1 | AMD Radeon RX 6650 XT |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-73EF - SUB: 1EAE-6502 - REV: C1 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| max core temperature | 77 °C |
|---|
| core clock | min: 35 MHz - max: 2149 MHz |
|---|
| max hotspot temperature | 97 °C |
|---|
| max power | 143 W |
|---|