
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2545697
FurMark (VK) Submitted by anonymous on Apr 20, 2026 @ 01:38:54 | | SCORE | 7082 |
|---|
| FPS | 117 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 5060 |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.329 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) i5-10400 CPU @ 2.90GHz |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 5060 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2D05 - SUB: 1043-8A20 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 596.21 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 79 °C |
|---|
| core clock | min: 2288 MHz - max: 2588 MHz |
|---|
| max power | 133 % TDP (168 W) |
|---|
|