FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2545690
FurMark (GL) Submitted by trentcard on Apr 20, 2026 @ 01:36:32 |
| SCORE | 5336 |
|---|
| FPS | 89 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 6650 XT |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 Core Profile Context 26.3.1.260303 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | 12th Gen Intel(R) Core(TM) i9-12900K |
|---|
| Operating system | Windows 10 build 19045 |
|---|
|
| GPU0 | Intel(R) UHD Graphics 770 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-4680 - SUB: 1462-7D25 - REV: C |
|---|
| graphics driver | 32.0.101.7085 |
|---|
| max core usage | 2 % |
|---|
| core clock | min: 1550 MHz - max: 1550 MHz |
|---|
| max power | 164 W |
|---|
| GPU1 | AMD Radeon RX 6650 XT |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-73EF - SUB: 1EAE-6502 - REV: C1 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| max core temperature | 75 °C |
|---|
| core clock | min: 5 MHz - max: 2503 MHz |
|---|
| max hotspot temperature | 96 °C |
|---|
| max power | 144 W |
|---|