FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2545652
FurMark (GL) Submitted by Kuroki on Apr 20, 2026 @ 01:07:47 |
| SCORE | 10062 |
|---|
| FPS | 166 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 6900 XT |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 Core Profile Context 26.3.1.260303 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | 12th Gen Intel(R) Core(TM) i7-12700K |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | Intel(R) UHD Graphics 770 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-4680 - SUB: 1462-7D31 - REV: C |
|---|
| graphics driver | 32.0.101.7082 |
|---|
| max core usage | 1 % |
|---|
| core clock | min: 1500 MHz - max: 1500 MHz |
|---|
| max power | 156 W |
|---|
| GPU1 | AMD Radeon RX 6900 XT |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-73BF - SUB: 1849-5212 - REV: C0 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| max core temperature | 100 °C |
|---|
| core clock | min: 432 MHz - max: 2040 MHz |
|---|
| max hotspot temperature | 114 °C |
|---|
| max power | 281 W |
|---|