FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2545603
FurMark (GL) Submitted by anonymous on Apr 20, 2026 @ 00:35:47 |
| SCORE | 6678 |
|---|
| FPS | 110 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 4060 Laptop GPU/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 596.21 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | 12th Gen Intel(R) Core(TM) i5-12500H |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | Intel(R) Iris(R) Xe Graphics |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-46A6 - SUB: 103C-8C2E - REV: C |
|---|
| graphics driver | 31.0.101.4502 |
|---|
| max core usage | 7 % |
|---|
| core clock | min: 100 MHz - max: 300 MHz |
|---|
| max power | 47 W |
|---|
| GPU1 | NVIDIA GeForce RTX 4060 Laptop GPU |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-28A0 - SUB: 103C-8C2E - REV: A1 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| max core temperature | 83 °C |
|---|
| core clock | min: 1500 MHz - max: 2010 MHz |
|---|