
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2545580
FurMark Knot (VK) Submitted by anonymous on Apr 20, 2026 @ 00:28:00 | | SCORE | 1503 |
|---|
| FPS | 25 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 3060 Ti |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.325 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 5 5600X 6-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 10 build 19045 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 3060 Ti |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2489 - SUB: 1458-405E - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 591.59 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 56 °C |
|---|
| core clock | min: 1426 MHz - max: 1770 MHz |
|---|
| max power | 58 % TDP (132 W) |
|---|
|