
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2545574
FurMark Knot (VK) Submitted by anonymous on Apr 20, 2026 @ 00:22:48 | | SCORE | 6114 |
|---|
| FPS | 102 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 5070 Ti |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.329 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | 12th Gen Intel(R) Core(TM) i9-12900KS |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 5070 Ti |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2C05 - SUB: 1458-41A8 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 595.79 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 72 °C |
|---|
| core clock | min: 2512 MHz - max: 2812 MHz |
|---|
| max power | 93 % TDP (277 W) |
|---|
|