FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2545518
FurMark (GL) Submitted by anonymous on Apr 19, 2026 @ 23:51:36 |
| SCORE | 614 |
|---|
| FPS | 10 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 4060 Laptop GPU/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 595.79 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) i7-14650HX |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26100 |
|---|
|
| GPU0 | Intel(R) UHD Graphics |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-A78B - SUB: 1462-1410 - REV: 4 |
|---|
| graphics driver | 32.0.101.7082 |
|---|
| max core usage | 1 % |
|---|
| core clock | min: 700 MHz - max: 700 MHz |
|---|
| max power | 31 W |
|---|
| GPU1 | NVIDIA GeForce RTX 4060 Laptop GPU |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-28A0 - SUB: 1462-1410 - REV: A1 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 41 °C |
|---|
| core clock | min: 210 MHz - max: 210 MHz |
|---|