FurMark(x64) 2.7.0.0 - score ID: 2545503
FurMark (GL) Submitted by anonymous on Apr 19, 2026 @ 23:43:04 |
| SCORE | 9971 |
|---|
| FPS | 165 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 5080/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 4.6.0 NVIDIA 595.97 |
|---|
| Resolution | 3840x2160 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | 13th Gen Intel(R) Core(TM) i9-13900K |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | Intel(R) UHD Graphics 770 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-A780 - SUB: 1462-7D89 - REV: 4 |
|---|
| graphics driver | 32.0.101.7082 |
|---|
| max core usage | 7 % |
|---|
| core clock | min: 700 MHz - max: 700 MHz |
|---|
| max power | 84 W |
|---|
| GPU1 | NVIDIA GeForce RTX 5080 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2C02 - SUB: 1462-5315 - REV: A1 |
|---|
| max core usage | 98 % |
|---|
| max core temperature | 68 °C |
|---|
| core clock | min: 2242 MHz - max: 2746 MHz |
|---|
| max power | 103 % TDP |
|---|