FurMark(x64) 2.4.1.0 - score ID: 2545502
FurMark Knot (VK) Submitted by anonymous on Apr 19, 2026 @ 23:42:09 |
| SCORE | 3040 |
|---|
| FPS | 50 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 3080 Ti |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.329 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 7 7800X3D 8-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | NVIDIA RTX 3080 Ti Founders Edition |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2208 - SUB: 10DE-1535 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 596.21 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 74 °C |
|---|
| core clock | min: 1710 MHz - max: 1710 MHz |
|---|
| max power | 86 % TDP (294 W) |
|---|
| GPU1 | AMD Radeon(TM) Graphics |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-164E - SUB: 1458-D000 - REV: CB |
|---|
| max core usage | 0 % |
|---|
| core clock | min: 600 MHz - max: 600 MHz |
|---|
| max power | 52 W |
|---|