
|
FurMark(x64) 2.4.1.0 - score ID: 2545375
FurMark Knot (VK) Submitted by anonymous on Apr 19, 2026 @ 22:45:32 | | SCORE | 3062 |
|---|
| FPS | 51 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 3070 Ti |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.329 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | 11th Gen Intel(R) Core(TM) i9-11900KF @ 3.50GHz |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 3070 Ti |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2482 - SUB: 1569-2482 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 595.97 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| max core temperature | 72 °C |
|---|
| core clock | min: 1770 MHz - max: 1906 MHz |
|---|
| max power | 101 % TDP (277 W) |
|---|
|