FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2545351
FurMark (GL) Submitted by anonymous on Apr 19, 2026 @ 22:37:56 |
| SCORE | 13041 |
|---|
| FPS | 217 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 5070 Ti/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 576.88 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) Ultra 7 265K |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | Intel(R) Graphics |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-7D67 - SUB: 1043-88EF - REV: 6 |
|---|
| graphics driver | 32.0.101.8425 |
|---|
| max core usage | 5 % |
|---|
| core clock | min: 550 MHz - max: 550 MHz |
|---|
| GPU1 | NVIDIA GeForce RTX 5070 Ti |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2C05 - SUB: 1043-8A0C - REV: A1 |
|---|
| max core usage | 97 % |
|---|
| max core temperature | 64 °C |
|---|
| core clock | min: 2632 MHz - max: 2790 MHz |
|---|
| max power | 105 % TDP |
|---|