FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2545306
FurMark (GL) Submitted by anonymous on Apr 19, 2026 @ 22:20:33 |
| SCORE | 5087 |
|---|
| FPS | 84 |
|---|
| 3D Renderer | Intel(R) Arc(TM) B570 Graphics |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 - Build 32.0.101.8626 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 7 3700X 8-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26100 |
|---|
|
| GPU0 | Intel(R) Arc(TM) B570 Graphics |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-E20C - SUB: 6688-8067 |
|---|
| graphics driver | 32.0.101.8626 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| max core temperature | 63 °C |
|---|
| core clock | min: 400 MHz - max: 2350 MHz |
|---|
| max power | 84 W |
|---|