FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2545289
FurMark (VK) Submitted by anonymous on Apr 19, 2026 @ 22:15:33 |
| SCORE | 7329 |
|---|
| FPS | 122 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 7900 XTX |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.344 |
|---|
| Resolution | 3840x2160 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 9 7900X3D 12-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | AMD RX 7900 XTX (MBA) 24G |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-744C - SUB: 1002-E3B - REV: C8 |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 26.3.1 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 72 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 92 °C |
|---|
| core clock | min: 42 MHz - max: 1857 MHz |
|---|
| max power | 382 W |
|---|
| GPU1 | AMD Radeon(TM) Graphics |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-164E - SUB: 1043-8877 - REV: CA |
|---|
| max core usage | 0 % |
|---|
| core clock | min: 600 MHz - max: 600 MHz |
|---|
| max power | 61 W |
|---|