FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2545274
FurMark (GL) Submitted by anonymous on Apr 19, 2026 @ 22:12:18 |
| SCORE | 17248 |
|---|
| FPS | 286 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 4090/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 595.97 |
|---|
| Resolution | 3440x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) Ultra 9 285K |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | Intel(R) Graphics |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-7D67 - SUB: 1043-88EF - REV: 6 |
|---|
| graphics driver | 32.0.101.6127 |
|---|
| max core usage | 5 % |
|---|
| core clock | min: 2000 MHz - max: 2000 MHz |
|---|
| max power | 53 W |
|---|
| GPU1 | NVIDIA GeForce RTX 4090 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2684 - SUB: 10B0-F297 - REV: A1 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 70 °C |
|---|
| core clock | min: 2460 MHz - max: 2626 MHz |
|---|
| max power | 106 % TDP |
|---|