FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2545267
FurMark (GL) Submitted by anonymous on Apr 19, 2026 @ 22:08:09 |
| SCORE | 3042 |
|---|
| FPS | 50 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 5070 Laptop GPU/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 595.79 |
|---|
| Resolution | 3840x2160 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) Ultra 9 285H |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | Intel(R) Arc(TM) 140T GPU (32GB) |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-7D51 - SUB: 17AA-3807 - REV: 3 |
|---|
| graphics driver | 32.0.101.7026 |
|---|
| max core usage | 6 % |
|---|
| core clock | min: 200 MHz - max: 2350 MHz |
|---|
| GPU1 | NVIDIA GeForce RTX 5070 Laptop GPU |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2D18 - SUB: 17AA-3801 - REV: A1 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| max core temperature | 76 °C |
|---|
| core clock | min: 1666 MHz - max: 2108 MHz |
|---|