FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2545266
FurMark (GL) Submitted by anonymous on Apr 19, 2026 @ 22:08:01 |
| SCORE | 950 |
|---|
| FPS | 15 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 3070/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 465.89 |
|---|
| Resolution | 3840x2160 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | 12th Gen Intel(R) Core(TM) i5-12400 |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | Intel(R) UHD Graphics 730 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-4692 - SUB: 1462-7D48 - REV: C |
|---|
| graphics driver | 32.0.101.7082 |
|---|
| max core usage | 1 % |
|---|
| core clock | min: 600 MHz - max: 1450 MHz |
|---|
| max power | 60 W |
|---|
| GPU1 | NVIDIA RTX 3070 Founders Edition |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2484 - SUB: 10DE-146B - REV: A1 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 44 °C |
|---|
| core clock | min: 270 MHz - max: 1726 MHz |
|---|
| max power | 54 % TDP |
|---|