FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2545260
FurMark (GL) Submitted by anonymous on Apr 19, 2026 @ 22:07:31 |
| SCORE | 12236 |
|---|
| FPS | 203 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 5070/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 596.21 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) Ultra 7 155H |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | Intel(R) Arc(TM) Graphics |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-7D55 - SUB: 8086-2212 - REV: 8 |
|---|
| graphics driver | 32.0.101.8629 |
|---|
| max core usage | 8 % |
|---|
| core clock | min: 100 MHz - max: 800 MHz |
|---|
| GPU1 | NVIDIA GeForce RTX 5070 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2F04 - SUB: 1043-8A23 - REV: A1 |
|---|
| max core usage | 98 % |
|---|
| max core temperature | 68 °C |
|---|
| core clock | min: 2340 MHz - max: 2566 MHz |
|---|
| max power | 111 % TDP |
|---|