
|
FurMark(x64) 2.4.1.0 - score ID: 2545255
FurMark Knot (VK) Submitted by anonymous on Apr 19, 2026 @ 22:05:40 | | SCORE | 1341 |
|---|
| FPS | 22 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce GTX 1060 6GB |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.3.280 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) i3-8300 CPU @ 3.70GHz |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 22631 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA GeForce GTX 1060 6GB |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-1C03 - SUB: 10DE-1C03 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 560.94 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 66 °C |
|---|
| core clock | min: 1620 MHz - max: 1886 MHz |
|---|
| max power | 109 % TDP (127 W) |
|---|
|