
|
FurMark(x64) 2.4.1.0 - score ID: 2545206
FurMark Knot (VK) Submitted by anonymous on Apr 19, 2026 @ 21:51:08 | | SCORE | 3054 |
|---|
| FPS | 50 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 6700 XT |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.315 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 5 5500 |
|---|
| Operating system | Windows 10 build 19045 |
|---|
| | GPU0 | AMD Radeon RX 6700 XT |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-73DF - SUB: 1002-E36 - REV: C1 |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 26.3.1 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| max core temperature | 88 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 113 °C |
|---|
| core clock | min: 82 MHz - max: 2505 MHz |
|---|
| max power | 187 W |
|---|
| GPU1 | Microsoft Basic Display Driver |
|---|
| PCI IDs | DEV: 12CE2-110D5559 - SUB: 110D5559-110D5559 |
|---|
|