
|
FurMark(x64) 2.8.2.0 - score ID: 2545193
FurMark Knot (VK) Submitted by anonymous on Apr 19, 2026 @ 21:47:20 | | SCORE | 853 |
|---|
| FPS | 14 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce GTX 1650 |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.325 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | 12th Gen Intel(R) Core(TM) i3-12100F |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA GeForce GTX 1650 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-1F0A - SUB: 10DE-145C - REV: A1 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| max core temperature | 67 °C |
|---|
| core clock | min: 1410 MHz - max: 1846 MHz |
|---|
| max power | 101 % TDP (91 W) |
|---|
|