FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2545179
FurMark (VK) Submitted by anonymous on Apr 19, 2026 @ 21:42:14 |
| SCORE | 6607 |
|---|
| FPS | 109 |
|---|
| 3D Renderer | Intel(R) Arc(TM) B580 Graphics |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.340 |
|---|
| Resolution | 3440x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 9 7900 12-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | ASRock Arc B580 Steel Legend |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-E20B - SUB: 1849-6020 |
|---|
| graphics driver | 32.0.101.8629 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 63 °C |
|---|
| core clock | min: 400 MHz - max: 2800 MHz |
|---|
| max power | 181 W |
|---|
| GPU1 | AMD Radeon(TM) Graphics |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-164E - SUB: 1043-8877 - REV: C4 |
|---|
| max core usage | 0 % |
|---|
| core clock | min: 600 MHz - max: 600 MHz |
|---|
| max power | 65 W |
|---|