
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2545140
FurMark Knot (VK) Submitted by 67 on Apr 19, 2026 @ 21:28:18 | | SCORE | 904 |
|---|
| FPS | 15 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce GTX 1650 |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.329 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) i3-7100 CPU @ 3.90GHz |
|---|
| Operating system | Windows 10 build 19045 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA GeForce GTX 1650 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-1F82 - SUB: 1458-3FCD - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 596.21 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 58 °C |
|---|
| core clock | min: 1486 MHz - max: 1996 MHz |
|---|
| max power | 110 % TDP (82 W) |
|---|
|