FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2545069
FurMark (GL) Submitted by anonymous on Apr 19, 2026 @ 21:03:50 |
| SCORE | 6280 |
|---|
| FPS | 104 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 4090 Laptop GPU/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 595.79 |
|---|
| Resolution | 3840x2160 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) i9-14900HX |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | Intel(R) UHD Graphics |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-A788 - SUB: 1028-C9D - REV: 4 |
|---|
| graphics driver | 32.0.101.7079 |
|---|
| max core usage | 1 % |
|---|
| core clock | min: 600 MHz - max: 700 MHz |
|---|
| max power | 87 W |
|---|
| GPU1 | NVIDIA GeForce RTX 4090 Laptop GPU |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2757 - SUB: 1028-C9D - REV: A1 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 67 °C |
|---|
| core clock | min: 1500 MHz - max: 1950 MHz |
|---|