FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2545057
FurMark (GL) Submitted by anonymous on Apr 19, 2026 @ 21:01:21 |
| SCORE | 8876 |
|---|
| FPS | 147 |
|---|
| 3D Renderer | Intel(R) Arc(TM) B580 Graphics |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 - Build 32.0.101.8629 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | 12th Gen Intel(R) Core(TM) i5-12400 |
|---|
| Operating system | Windows 10 build 19045 |
|---|
|
| GPU0 | Intel(R) UHD Graphics 730 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-4692 - SUB: 1462-7D98 - REV: C |
|---|
| graphics driver | 32.0.101.7082 |
|---|
| max core usage | 1 % |
|---|
| core clock | min: 1450 MHz - max: 1450 MHz |
|---|
| max power | 32 W |
|---|
| GPU1 | Intel(R) Arc(TM) B580 Graphics |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-E20B - SUB: 1849-6021 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 69 °C |
|---|
| core clock | min: 400 MHz - max: 2700 MHz |
|---|
| max power | 161 W |
|---|