FurMark(x64) 2.9.0.0 - score ID: 2544987
FurMark (GL) Submitted by anonymous on Apr 19, 2026 @ 20:41:04 |
| SCORE | 9559 |
|---|
| FPS | 159 |
|---|
| 3D Renderer | Intel(R) Arc(TM) A750 Graphics |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 - Build 32.0.101.8531 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | 11th Gen Intel(R) Core(TM) i7-11700KF @ 3.60GHz |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | Intel Arc A750 Limited Edition |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-56A1 - SUB: 8086-1021 - REV: 8 |
|---|
| graphics driver | 32.0.101.8531 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 64 °C |
|---|
| core clock | min: 900 MHz - max: 2200 MHz |
|---|
| max power | 188 W |
|---|