FurMark(x64) 2.4.1.0 - score ID: 2544931
FurMark Knot (VK) Submitted by anonymous on Apr 19, 2026 @ 20:26:58 |
| SCORE | 4705 |
|---|
| FPS | 78 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 9070 XT |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.315 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 5 9600X 6-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 10 build 19045 |
|---|
|
| GPU0 | AMD Radeon RX 9070 XT |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-7550 - SUB: 1DA2-3490 - REV: C0 |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 25.10.30 |
|---|
| max core usage | 98 % |
|---|
| max core temperature | 56 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 81 °C |
|---|
| core clock | min: 247 MHz - max: 2695 MHz |
|---|
| max power | 319 W |
|---|
| GPU1 | AMD Radeon(TM) Graphics |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-13C0 - SUB: 1043-8877 - REV: C6 |
|---|
| max core usage | 0 % |
|---|
| core clock | min: 600 MHz - max: 600 MHz |
|---|
| max power | 99 W |
|---|