FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2544902
FurMark (VK) Submitted by anonymous on Apr 19, 2026 @ 20:21:16 |
| SCORE | 4454 |
|---|
| FPS | 72 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon(TM) RX 5600M Series |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.3.250 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 5 4600H with Radeon Graphics |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | AMD Radeon(TM) RX 5600M Series |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-731F - SUB: 1028-9F5 - REV: C2 |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 23.10.24 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| max core temperature | 77 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 87 °C |
|---|
| core clock | min: 6 MHz - max: 1663 MHz |
|---|
| max power | 130 W |
|---|
| GPU1 | AMD Radeon(TM) Graphics |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-1636 - SUB: 1028-9F5 - REV: C7 |
|---|
| max core usage | 42 % |
|---|
| max core temperature | 79 °C |
|---|
| core clock | min: 200 MHz - max: 708 MHz |
|---|