FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2544897
FurMark (GL) Submitted by anonymous on Apr 19, 2026 @ 20:20:24 |
| SCORE | 3599 |
|---|
| FPS | 59 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 5060 Laptop GPU/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 595.97 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) i5-14450HX |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | Intel(R) UHD Graphics |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-A78B - SUB: 1462-14A6 - REV: 4 |
|---|
| graphics driver | 32.0.101.6078 |
|---|
| max core usage | 13 % |
|---|
| core clock | min: 700 MHz - max: 850 MHz |
|---|
| max power | 47 W |
|---|
| GPU1 | NVIDIA GeForce RTX 5060 Laptop GPU |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2D19 - SUB: 1462-14A6 - REV: A1 |
|---|
| max core usage | 45 % |
|---|
| max core temperature | 58 °C |
|---|
| core clock | min: 960 MHz - max: 2040 MHz |
|---|