FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2544894
FurMark (GL) Submitted by anonymous on Apr 19, 2026 @ 20:19:34 |
| SCORE | 10571 |
|---|
| FPS | 176 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 7900 XTX |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 Core Profile Context 26.3.1.260309 |
|---|
| Resolution | 3840x2160 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | 12th Gen Intel(R) Core(TM) i9-12900KS |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | Intel(R) UHD Graphics 770 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-4680 - SUB: 1849-4680 - REV: C |
|---|
| graphics driver | 31.0.101.5592 |
|---|
| max core usage | 1 % |
|---|
| core clock | min: 700 MHz - max: 700 MHz |
|---|
| GPU1 | SAPPHIRE Nitro RX 7900 XTX Vapor-X |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-744C - SUB: 1DA2-E471 - REV: C8 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 65 °C |
|---|
| core clock | min: 122 MHz - max: 2256 MHz |
|---|
| max hotspot temperature | 91 °C |
|---|
| max power | 467 W |
|---|