
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2544752
FurMark (VK) Submitted by anonymous on Apr 19, 2026 @ 19:38:37 | | SCORE | 14759 |
|---|
| FPS | 246 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 4080 SUPER |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.329 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 7 5700X 8-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 4080 SUPER |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2702 - SUB: 19DA-4702 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 596.21 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| max core temperature | 68 °C |
|---|
| core clock | min: 1726 MHz - max: 2536 MHz |
|---|
| max power | 102 % TDP (320 W) |
|---|
|