
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2544657
FurMark (VK) Submitted by mariosgj on Apr 19, 2026 @ 19:10:22 | | SCORE | 7637 |
|---|
| FPS | 126 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 3070 Ti |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.303 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 7 5700X 8-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 3070 Ti |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2482 - SUB: 10B0-2482 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 572.70 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 62 °C |
|---|
| core clock | min: 1350 MHz - max: 1770 MHz |
|---|
| max power | 102 % TDP (290 W) |
|---|
|