
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2544614
FurMark Knot (VK) Submitted by anonymous on Apr 19, 2026 @ 18:57:35 | | SCORE | 3168 |
|---|
| FPS | 52 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 3080 Ti |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.329 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 5 5500 |
|---|
| Operating system | Windows 10 build 19045 |
|---|
| | GPU0 | Zotac RTX 3080 Ti AMP HoloBlack 12G |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2208 - SUB: 19DA-2612 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 596.21 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 65 °C |
|---|
| core clock | min: 1696 MHz - max: 1860 MHz |
|---|
| max power | 98 % TDP (345 W) |
|---|
|