
|
FurMark(x64) 2.4.1.0 - score ID: 2544485
FurMark Knot (VK) Submitted by anonymous on Apr 19, 2026 @ 18:19:54 | | SCORE | 1409 |
|---|
| FPS | 23 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce GTX 1660 SUPER |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.3.236 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 5 3500X 6-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 10 build 19045 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA GeForce GTX 1660 SUPER |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-21C4 - SUB: 1458-4013 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 531.18 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 71 °C |
|---|
| core clock | min: 1530 MHz - max: 1906 MHz |
|---|
| max power | 107 % TDP (138 W) |
|---|
|