
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2544454
FurMark Knot (VK) Submitted by cmnr on Apr 19, 2026 @ 18:13:20 | | SCORE | 1925 |
|---|
| FPS | 30 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 5060 Ti |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.325 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | 13th Gen Intel(R) Core(TM) i5-13400 |
|---|
| Operating system | Windows 10 build 19045 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 5060 Ti |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2D04 - SUB: 1458-4191 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 591.44 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| max core temperature | 50 °C |
|---|
| core clock | min: 360 MHz - max: 2872 MHz |
|---|
| max power | 83 % TDP (154 W) |
|---|
|