
|
FurMark(x64) 2.4.1.0 - score ID: 2544442
FurMark Knot (VK) Submitted by anonymous on Apr 19, 2026 @ 18:10:33 | | SCORE | 895 |
|---|
| FPS | 14 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce GTX 1650 |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.329 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 5 3400G with Radeon Vega Graphics |
|---|
| Operating system | Windows 10 build 19045 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA GeForce GTX 1650 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-1F82 - SUB: 1462-3800 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 595.97 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 72 °C |
|---|
| core clock | min: 1486 MHz - max: 1920 MHz |
|---|
| max power | 105 % TDP (82 W) |
|---|
|