
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2544371
FurMark Knot (VK) Submitted by gibziou on Apr 19, 2026 @ 17:54:19 | | SCORE | 3943 |
|---|
| FPS | 65 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 5060 Ti |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.329 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) i5-10400F CPU @ 2.90GHz |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26100 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 5060 Ti |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2D04 - SUB: 1458-4191 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 596.21 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 66 °C |
|---|
| core clock | min: 2678 MHz - max: 2858 MHz |
|---|
| max power | 94 % TDP (166 W) |
|---|
|