
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2544327
FurMark Knot (GL) Submitted by anonymous on Apr 19, 2026 @ 17:43:29 | | SCORE | 1451 |
|---|
| FPS | 24 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 3060/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 596.21 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) i7-8700K CPU @ 3.70GHz |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26100 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 3060 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2504 - SUB: 1462-397D - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 596.21 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 66 °C |
|---|
| core clock | min: 1808 MHz - max: 2018 MHz |
|---|
| max power | 102 % TDP (165 W) |
|---|
|