FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2544296
FurMark (VK) Submitted by anonymous on Apr 19, 2026 @ 17:35:26 |
| SCORE | 10054 |
|---|
| FPS | 166 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 6800 XT |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.315 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 7 5700X 8-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | MSI RX 6800 XT Gaming X Trio 16G |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-73BF - SUB: 1462-3951 - REV: C1 |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 26.3.1 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| max core temperature | 73 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 90 °C |
|---|
| core clock | min: 52 MHz - max: 1941 MHz |
|---|
| max power | 264 W |
|---|
| GPU1 | Microsoft Basic Display Driver |
|---|
| PCI IDs | DEV: 12CE2-110D5559 - SUB: 110D5559-110D5559 |
|---|