
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2544193
FurMark (VK) Submitted by player999 on Apr 19, 2026 @ 17:09:54 | | SCORE | 8474 |
|---|
| FPS | 141 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 9070 XT |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.344 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 9 3900X 12-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | AMD Radeon RX 9070 XT |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-7550 - SUB: 1043-61A - REV: C0 |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 26.3.1 |
|---|
| max core usage | 94 % |
|---|
| max core temperature | 56 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 64 °C |
|---|
| core clock | min: 1034 MHz - max: 2207 MHz |
|---|
| max power | 157 W |
|---|
|